Година коду

05.12.2016


Година коду - це глобальна ініціатива щодо популяризації програмування серед школярів усього світу, метою якої є показати учням, що інформатика може бути веселою та цікавою. 100 мільйонів учнів з 180 країн світу уже встигли взяти участь у цьому заході, який відбувається щороку впродовж тижня, у 2016 це випадає на 5-11 грудня.

Автори ініціативи вважають, що кожен учень повинен мати можливість вивчати інформатику, адже вона допомагає розвивати навички розв'язання задач, логічне та творче мислення. Розпочинаючи вивчення рано, учні роблять перший крок до успіху в будь-якій кар'єрі 21 століття. Після заняття усі школярі, які долучилися, отримають сертифікат міжнародного зразка.

До акції долучається Сергій Притула:

...у школі, де я навчався, у мене не було уроків інформатики, тому що якщо немає комп'ютера, то немає і уроку інформатики. Вперше я комп'ютер побачив у віці 16 років і боявся до нього підійти.
У вас зараз є набагато більше можливостей і багато з того, що вас оточує, це продукт розробки саме програмістів. Сайти на яких ви дивитесь улюблені фільми, скачуєте реферати, чи навіть робите покупки, це все робота програмістів. А програмістами, на секундочку, ніхто не народжується, ними стають. А для того, щоб ним стати, треба хоча б спробувати.
Приєднуйтесь до години коду, напишіть свій код і отримайте від цього задоволення, а коли ви побачите, що ваша робота приносить користь ще й тим, хто вас оточує, ви отримаєте ще більше задоволення. Не марнуйте свій час, не марнуйте свій шанс, приєднуйтесь до години коду

Програми уроку універсальні для всіх країн та шкіл і розміщені на сайті: code.org/...https://code.org/starwars


.